Kontakt
Franzefoss Minerals


Vis større kart

Franzefoss Minerals AS
Besøksadresse: Olav Ingstadsvei 5, 1351 Rud
Postadresse: Postboks 53, 1309 Rud
Telefon: +47 05255
E-post: post@kalk.no

Kontaktpersoner

Administrasjon
Navn Tittel Avdeling E-post Mobil
Merete Markussen Styreleder   merete.markussen@kalk.no +4795100775
Sten Solum Konsernsjef Rud/Hylla sten.solum@kalk.no +4790181051
Remi Krogstad-Havnes Konsernøkonomisjef Rud remi.krogstad-havnes@kalk.no +4793026502
Jan Olav Ryan Miljøingeniør Hylla jan.olav.ryan@kalk.no +4791197815
Hanne Markussen Eek Organisasjonssjef Rud hanne.markussen.eek@kalk.no +4797611505
Anne Wold-Hansen Kommunikasjonskoordinator Rud anne.wold-hansen@kalk.no +4792211840
Karin Klemetsrud Kvalitetssjef Rud karin.klemetsrud@kalk.no +4798450495
Sentrallaboratorium
Navn Tittel Avdeling E-post Mobil
Rune Landsem Laboratoriesjef Hylla rune.landsem@kalk.no +4797158497
 

 

E-postskjema

Navn Dette feltet er påkrevet
E-post Dette feltet er påkrevet
Telefon
Melding Dette feltet er påkrevet


Validering
Skriv tegnene du ser i bildet nedenfor



Del denne siden


 
Mer |